P.P.H.U. KRAKBET istnieje na krakowskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Od momentu założenia przedsiębiorstwo KRAKBET nieustannie rozwija się oraz wprowadza najnowocześniejsze technologie w dziedzinie produkcji betonu towarowego oraz zapraw.

Naszym głównym atutem są pracownicy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu wyprodukowaliśmy już ponad 2,5 miliona metrów sześciennych betonu od początku istnienia przedsiębiorstwa czyli od roku 1997. Stale prowadzony proces rozwoju firmy pozwala nam produkować więcej materiałów budowlanych w każdym kolejnym roku.

Misją naszej Firmy jest wytworzenie oraz dostarczenie rozwiązań materiałowych do każdego klienta (budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, budownictwo inżynieryjne i komunikacyjne).

Mieliśmy ogromny zaszczyt współtworzyć bardzo ważne dla miasta Krakowa obiekty użyteczności publicznej takie jak:

  • Tauron Arena przy ul. Lema,
  • Zakład Termicznego Przetwórstwa Odpadów przy ul. Giedroycia (spalarnia śmieci),
  • Drogi oraz torowiska tramwajowe na terenie miasta.

Ponadto dostarczaliśmy beton na szereg obiektów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych i niezliczoną ilość domów jednorodzinnych.

W sposób ciągły inwestujemy w rozwój zawodowy naszych pracowników, w zaplecze technologiczne oraz w park maszyn. Posiadamy kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz odpowiedni potencjał techniczny i logistyczny do sprostania wymaganiom stawianym nam przez nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie jakości usług i terminowości wykonania zleceń.

P.P.H.U. KRAKBET MAREK TERMANOWSKI, KRZYSZTOF TERMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

ul. Igołomska 10T

31-983 Kraków

12 644 48 14

12 686 61 60

693 902 888

biuro@krakbet.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt.: 6:00 – 17:00

Sob.:       6:00 – 12:00

Niedziela: nieczynne