Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWCA
Miejsce pracy: Kraków, Ratajów

Zadania:
• prowadzenie i obsługa betonomieszarki

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie
• prawo jazdy kat. C, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji
• aktualne badania lekarskie i psychotechniczne – preferowane
• dyspozycyjność
• uczciwość, sumienność

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki finansowe
• pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@krakbet.pl lub kontakt 691 763 888 – 12 644 48 14.

W dokumentach aplikacyjnych (CV) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

P.P.H.U. KRAKBET MAREK TERMANOWSKI, KRZYSZTOF TERMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

ul. Igołomska 10T

31-983 Kraków

12 644 48 14

12 686 61 60

693 902 888

biuro@krakbet.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt.: 6:00 – 17:00

Sobota:    nieczynne

Niedziela: nieczynne